23. Kalite Kongresi’nde ÜÇGE Rüzgarı

KalDer ve TÜSİAD işbirliği ile düzenlenen 23’üncü Kalite Kongresi 18-19 Kasım’da İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Geçen sene “Mükemmelliği Paylaşmak” temasından yola çıkarak iş dünyası ile buluşan Kalite Kongresi, bu sene “Mükemmelliği Yaşamak” ana teması ile dünyadan ve Türkiye’den iş dünyasının çok önemli isimlerini ağırladı

ÜÇGE DRS 23.Kalite Kongresi’nde standıyla yer aldı.
Konferansta A12 nolu stantta yer alan Üçge DRS ekibi iki gün boyunca katılımcılara Üçge DRS hakkında bilgi verdiler.Üçge DRS Bölge Müdürü Levent Şahin ve başarılı ekibi Rüya Doğu, Serkan Uğurlu, Mutullah Demir markamızı Kalite Kongresi’nde temsil ettiler. KALDER Bursa Başkanı Erdal Elbay, KALDER Bursa önceki dönem Başkanı Emin Direkçi, KALDER Bursa Kurucu Üyesi Sami Erol, Genel Sekreter Aykan Kurkur ve Sempozyum ve Üyelik Yöneticisi Arzu Özel Üçge DRS standının ziyaret ederek katılımlarından dolayı Üçge ekibine teşekkürlerini sundular.

“Türkiye Mükemmellik Ödülleri” verildi
23’üncü Kalite Kongresi’nin 2’nci günü gerçekleştirilen törende ‘Türkiye Mükemmellik Ödülleri’ de sahiplerini buldu. Türkiye Mükemmellik Ödülü’nün kurumlara sağladığı katma değer ve faydadan güç alan KalDer, küreselleşen dünyanın artan rekabet süreçlerine kurumları adapte edebilmek, onların adaptasyon süreçlerindeki tüm iniş ve çıkışlarda dengeyi bulmalarını sağlamak ve mükemmeli yaşama hedeflerini gerçekleştirmeleri amacıyla kuruluşların farklılaşmaları yönünde onlara öncelik sağlıyor ve yol haritası sunuyor.

‘Türkiye Mükemmellik Ödülleri’ni bu yıl Anadolu Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, Coca Cola İçecek Bursa Fabrikası, Damla Doğal Kaynak Suyu, Ege Bölgesi Sanayi Odası ve İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü kazandı.