BTSO ve İzgören Akademi işbirliğiyle Kültür Günleri

BTSO ve İzgören Akademi işbirliğiyle Kültür Günleri

İzgören Akademi ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) işbirliğinde ve Üçge’nin desteğiyle, Bursa iş dünyasını, eğitim camiasının değerli isimleri ile bir araya getirerek sanayinin ve şehrin bilgi kaynağı olacak Kültür Günleri etkinlikleri başladı. 24 Şubat 2014’te, BTSO hizmet binasında Oğuz Benlioğlu’nun “Mimik Resonanz, Mikro İfadeler” başlıklı semineriyle başlayan Kültür Günleri, yıl içinde farklı konu ve konuklarla seminer ve eğitimlerini sürdürecek.

İzgören Akademi Bölge Müdürü Özlem Erbaşlar: “1996 yılında kurulan ve verdiği gönüllü eğitim ve seminerlerle 200 binden fazla kişiye ulaşan İzgören Akademi, Türkiye’nin dört bir yanında yaptığı gönüllü çalışmalarla, daha eğitimli ve daha çok okuyan bir toplum için çalışıyor. Gönüllü çalışmalarımız kapsamında 2013 yılında, Türkiye Sanayisinin ve Perakendesinin önemli tedarikçisi Üçge Ailesi ile başladığımız Kültür Günleri yolculuğuna, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın gücünü ve desteğini alarak devam ediyoruz. BTSO ile işbirliğimiz, Bursa sanayisi ve iş dünyasından geniş bir kitleyi eğitim ve kişisel gelişim anlamında alanında lider isimlerle buluşturmamıza vesile olacak.” diye konuştu.

Mimik Resonanz – Mikro ifadeler
24 Şubat 2014’te, BTSO binasında gerçekleşen ilk Kültür Günleri etkinliğinde, İzgören Akademi Eğitmeni Oğuz Benlioğlu, daha iyi ilişkiler kurmanın ve insanları daha iyi anlamanın yollarını anlattı. Saat 16:00’da, BTSO Çok Amaçlı Salonunda dinleyicilerle buluşacak olan Benlioğlu: “İletişime geçtiğiniz kişilerle iyi ilişkiler kurabilmeyi, onların duygularını yorumlayabilmeyi ve insanları daha iyi anlamayı ister misiniz? Peki ya başkalarının gözünde nasıl görünüyorsunuz? O zaman karşınızdakinin yüzüne bakın. Mimik Resonanz ile her şey mümkün!” sözleriyle program özetliyor.