ÜÇGE 41. YAŞINI GÖRKEMLİ BİR ORGANİZASYON İLE KUTLADI

ÜÇGE 41. YAŞINI GÖRKEMLİ BİR ORGANİZASYON İLE KUTLADI

Mağaza ekipmanları ve raf sistemleri sektöründe dünyanın sayılı firmaları arasında yer alan ÜÇGE, kuruluşunun 41’inci yıldönümünü 700’ü aşkın çalışanı ile birlikte kutladı. Bursa Podyum Davet’te gerçekleştirilen görkemli organizasyonda konuşan ÜÇGE Yönetim Kurulu Başkanı Gökçin Aras, çalışanlarımızdan aldığımız güçle ve yenilikçi vizyonumuzla dünya liderliği hedefimize hızla ilerliyoruz dedi.

ÜÇGE personelinin ve ÜÇGE’den emekli olmuş çalışanların, eşleriyle birlikte katıldığı gece birbiri ardına gerçekleştirilen programlarla renklendi. ÜÇGE’nin ’nin 41 yıllık başarı öyküsünün anlatıldığı video gösterimi ile başlayan kutlama, latin dans şovuyla devam etti. Gecenin en özel sembollerinden biri olan ÜÇGE 41. yıl pastası, Gökçin Aras’ın talebi ve davetiyle, ÜÇGE üretim bölümündeki kadın çalışanlar ile birlikte kesildi. Aras, “Kadınlar her zaman önceliğimizdir, kadınlarımızın iş hayatında daha fazla yer almasına çok önem veriyoruz” dedi.

Gecenin devamında ÜÇGE çalışanları için düzenlenen ve birbirinden güzel birçok hediyenin yer aldığı çekiliş renkli ve heyecanlı anlara sahne oldu.

Gecede sahne alan ünlü sanatçı Mehmet Erdem sevilen şarkılarıyla unutulmaz bir geceye imza attı. Tüm ÜÇGEliler 41.gurur yılını gecenin geç saatlerine kadar doyasıya eğlenerek coşkuyla kutladı.