ÜÇGE | Haberler
Haberler

ÜÇGE 23 NİSAN RESİM YARIŞMASI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

ÜÇGE’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında bu yıl “Mutluluğun Resmi” teması ile düzenlediği resim yarışmasında dereceye giren eserler açıklandı ve ödüller sahibini sahiplerini buldu.

  

ÜÇGE’nin her yıl geleneksel olarak çalışan çocuklarına yönelik düzenlediği resim yarışmasında, ÜÇGE Mağaza Ekipmanları Tozboya bölümünden Emir Turus’un oğlu Talha Turus yarışmanın birincisi oldu. Talha Turus’a ödülü İnsan Kaynakları Uzmanı Esra İlgün tarafından takdim edildi. Yarışma ikincisi olan Ar-Ge yönetmeni Serdar Şahin’in kızı Melike Nur Şahin ve üçüncü olan ÜÇGE Mağaza Ekipmanları Sac Şekillendirme bölümünden Rıdvan Saray’ın kızı Sevde Saray’a ödülleri İnsan Kaynakları yetkilileri tarafından takdim edildi. Yarışmada mansiyon ödülünün sahibi ise ÜÇGE DRS Depo Raf Sistemleri Pres bölümünde çalışan Yahya Pala’nın kızı Esma Pala oldu. Esma Pala’nın ödülü ÜÇGE Mağaza Ekipmanları Genel Yönetmeni Esra Güven tarafından babası Yahya PALA’ya takdim edildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan ÜÇGE Genel Yönetmeni Esra Güven “Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklarımıza armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı, bu yıl 8 incisini düzenlediğimiz geleneksel resim yarışmamızla kutladık. Dereceye giren ve katılım gösteren tüm çocuklarımızı tebrik ediyor, başarılarının ve içlerindeki sanat ruhunun eksilmemesini daima çoğalmasını diliyoruz” dedi.

 

 

Paylaş: