ÜÇGE | Haberler
Haberler

Haberler

ÜÇGE YENİLİKÇİ RAF SİSTEMLERİ İLE PERAKENDENİN ZİRVESİNDE
18.10.2019 ÜÇGE YENİLİKÇİ RAF SİSTEMLERİ İLE PERAKENDENİN ZİRVESİNDE
ÜÇGE, yüksek teknoloji yatırımları ile hayata geçirdiği raf sistemlerini “Perakendenin Yenilikçi Ta‘raf’ı” teması ile GPD 6.Ortak Gelişim Kongresi’nde perakende sektörü temsilcileri ile buluşturdu. Gerçek bir market atmosferinin hayata geçirildiği Ge
ÜÇGE'DE KAN BAĞIŞI KAMPANYASI
26.09.2019 ÜÇGE'DE KAN BAĞIŞI KAMPANYASI
Perakende sektörünün mağaza ekipmanları ve raf sistemleri alanında en önemli tedarikçilerinden ÜÇGE, Kızılay işbirliği ile Kan Bağışı kampanyası düzenledi.
ÜÇGE 2020’YE TEKNOLOJİ ODAKLI RAF SİSTEMLERİ İLE DAMGASINI VURACAK
20.08.2019 ÜÇGE 2020’YE TEKNOLOJİ ODAKLI RAF SİSTEMLERİ İLE DAMGASINI VURACAK
Mağaza ekipmanları ve depo raf sistemleri alanında dünyanın sayılı firmaları arasında yer alan ÜÇGE’nin 2019 yılı ilk yarıyıl değerlendirmesi ve 2020 yılı hedeflerini içeren pazarlama satış toplantısında, sektörde fark yaratacak yeni yatırımların hız
ÜÇGE KAIZEN ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ
01.08.2019 ÜÇGE KAIZEN ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ
Mağaza ekipmanları ve depo raf sistemleri alanında dünyanın sayılı markaları arasında yer alan ÜÇGE, sürekli gelişim ve iyileştirme odaklı çalışmaları kapsamında sürdürdüğü “Kaizen Sistemi”ne, düzenlediği lansman ile hız verdi.
ÜÇGE TÜRKİYE PERAKENDECİLER FEDERASYONU’NU AĞIRLADI
26.07.2019 ÜÇGE TÜRKİYE PERAKENDECİLER FEDERASYONU’NU AĞIRLADI
Perakende sektörünün mağaza ekipmanları ve depo raf sistemleri alanında en önemli tedarikçilerinden ÜÇGE, Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Düzgün, TPF Yönetim Kurulu Üyeleri ve Bursa PERDER Yönetim Kurulu Üyelerini
ÜÇGE 23 NİSAN RESİM YARIŞMASI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU
16.05.2019 ÜÇGE 23 NİSAN RESİM YARIŞMASI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU
ÜÇGE’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında bu yıl “Mutluluğun Resmi” teması ile düzenlediği resim yarışmasında dereceye giren eserler açıklandı ve ödüller sahibini sahiplerini buldu.
ÜÇGE BAHAR TURNUVALARI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU
09.05.2019 ÜÇGE BAHAR TURNUVALARI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU
Üçge’nin kurum içi çalışanlarına yönelik her yıl geleneksel olarak düzenlediği Üçge Bahar Turnuvaları sonlandı. Voleybol, Amerikan Bilardo, Masa Tenisi ve Tavla kategorilerini kapsayan turnuva süresince sportif rekabet, heyecan ve eğlen
“EKMEĞE FISILDAYAN KADIN” ÜÇGE’DE
08.05.2019 “EKMEĞE FISILDAYAN KADIN” ÜÇGE’DE
Mağaza ekipmanları ve raf sistemleri sektörünün öncü firması ÜÇGE, üreticisinden son tüketiciye kadar geniş bir kitlenin “Ekmeğe Fısıldayan Kadın” olarak tanıdığı ve alanında birçok ezberi bozan Türkiye’nin tek kadın ekmek ustası ve “Doğanın Hikaye A
8. GELENEKSEL 23 NİSAN ÜÇGE RESİM YARIŞMASININ SONUÇLARI BELLİ OLDU
26.04.2019 8. GELENEKSEL 23 NİSAN ÜÇGE RESİM YARIŞMASININ SONUÇLARI BELLİ OLDU
ÜÇGE, bu yıl da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı, her yıl geleneksel olarak düzenlediği resim yarışması etkinliği ile kutladı.
ÜÇGE ÇALIŞANLARINDAN ANLAMLI KAMPANYA
25.04.2019 ÜÇGE ÇALIŞANLARINDAN ANLAMLI KAMPANYA
Mağaza ekipmanları ve depo raf sistemleri alanında dünyanın sayılı markaları arasında yer alan ÜÇGE firmasının çalışanları, Bursa Dr. Ayten Bozkaya İlkokulu Erkan Öztürk Kütüphanesi için kitap bağışı kampanyası düzenledi. Kampanya kapsamında toplanan
GÖKÇİN ARAS BAŞARI ÖYKÜSÜ İLE NİLÜFER KARİYER GÜNLERİ’NİN KONUĞU OLDU
19.04.2019 GÖKÇİN ARAS BAŞARI ÖYKÜSÜ İLE NİLÜFER KARİYER GÜNLERİ’NİN KONUĞU OLDU
ÜÇGE Yönetim Kurulu Başkanı Gökçin Aras, iş hayatındaki başarı hikayesi ile Nilüfer Rehberlik ve Araştırma Merkezi’nin koordinasyonunda Bursa Rotary İlkokulu’nda düzenlenen Nilüfer Kariyer Günleri’nin konuğu oldu.
ÜÇGE VERGİ REKORTMENLERİ ARASINDA
18.04.2019 ÜÇGE VERGİ REKORTMENLERİ ARASINDA
Bursa Vergi Dairesi Başkanlığı tarafından 2017 vergilendirme dönemi Kurumlar Vergisi Bursa Geneli İlk 100 sıralaması açıklandı. Mağaza ekipmanları ve depo raf sistemleri alanında dünyanın en önemli tedarikçilerinden biri olan ÜÇGE Mağaza Ekipmanları
Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve ÜÇGE’den anlamlı işbirliği
08.04.2019 Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve ÜÇGE’den anlamlı işbirliği
Bursa Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi elektrik elektronik bölümü, okula ekipman desteği sağlayan ÜÇGE Mağaza Ekipmanları AŞ yetkililerini ağırladı.
 TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK MOBİL DEPOSUNDA ÜÇGE İMZASI
03.04.2019 TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK MOBİL DEPOSUNDA ÜÇGE İMZASI
Türkiye’nin tek yerli mobil raf üreticisi olan ÜÇGE DRS Depo Raf Sistemleri sektöründe bir ilke daha imza attı. Yüzde yüz yerli üretimi olan, Türkiye’nin en büyük mobil deposunu hayata geçirdi.
ÜÇGE VE TEGV “ATMA BAĞIŞLA” PROJESİNDE EL ELE VERDİ
14.11.2018 ÜÇGE VE TEGV “ATMA BAĞIŞLA” PROJESİNDE EL ELE VERDİ
Kurulduğu günden bu yana toplum, çevre ve sürdürülebilir gelecek için de projeler üretme misyonuyla hareket eden ÜÇGE, gelecek nesillere daha yeşil bir dünya bırakmak ve eğitime destek için TEGV ile anlamlı bir projeyi hayata geçiriyor.
ÜÇGE, SEKTÖRÜNÜN İLK VE TEK TESCİLLİ AR-GE MERKEZİ OLDU
02.11.2018 ÜÇGE, SEKTÖRÜNÜN İLK VE TEK TESCİLLİ AR-GE MERKEZİ OLDU
Mağaza ekipmanları ve depo raf sistemleri alanında dünyanın sayılı firmaları arasında yer alan, sektöründe ‘ilk’lere imza atan, yüzde yüz Türk sermayeli ÜÇGE, sektöründe Türkiye'nin ilk ve tek Ar-Ge Merkezi oldu.
ÜÇGE SPONSORLUĞUNDA YARIŞAN BAŞO-MENDERES EKİBİ ŞAMPİYONLUK SERİSİNE DEVAM EDİYOR
22.10.2018 ÜÇGE SPONSORLUĞUNDA YARIŞAN BAŞO-MENDERES EKİBİ ŞAMPİYONLUK SERİSİNE DEVAM EDİYOR
ÜÇGE sponsorluğunda ve Ford Motorsport Turkey adına yarışan pilot Emrah Ali Başo ve Gürkal Menderes, 39. İstanbul Rallisi kapsamında Ali Sipahi Ralli Kupası klasmanında birincilik serisine yeni bir halka daha ekledi.
GELECEĞİN PERAKENDE ÇİZGİLERİ ÜÇGE İMZASIYLA GPD
09.10.2018 GELECEĞİN PERAKENDE ÇİZGİLERİ ÜÇGE İMZASIYLA GPD "GELİŞİM MARKET" TE
ÜÇGE ve GPD işbirliği ile geçtiğimiz yıl GPD-Ortak Gelişim Kongresi'nde ilk kez hayata geçirilen ve büyük ilgi gören 'Gelişim Market' in bu yılki mağaza konsepti ve raf sistemlerinde ÜÇGE, geleceğin perakende çizgilerini sektörle buluşturdu.
PARIS RETAİL WEEK / EQUIPMAG FUARI’NDA ÜÇGE RÜZGARI
17.09.2018 PARIS RETAİL WEEK / EQUIPMAG FUARI’NDA ÜÇGE RÜZGARI
Dünyanın sayılı mağaza ekipmanları üreticilerinden olan ÜÇGE, Paris’te her iki yılda bir düzenlenen dünyanın en önemli Mağaza Ekipmanları fuarlarından Paris Retail Week / Equipmag 2018’de, yenilikçi ürünleriyle dünya perakendesinin ilgi odağı oldu.
ÜÇGE, DIGI Lojistik Ürünler Yetkililerini Ağırladı
08.08.2018 ÜÇGE, DIGI Lojistik Ürünler Yetkililerini Ağırladı
Mayıs 2018‘de başlayan DIGI & ÜÇGE Elektronik AŞ. işbirliği farklı sektörel açılımlar ve ürün portföyü ile ilgili çalışmalarla hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda ÜÇGE, BOSB ana fabrikasında DIGI Lojistik Ürünler Departmanı yetkililerini ağırladı