euroshop-2020

ÜÇGE TEKNOLOJİSİ İLE GELİŞTİRİLEN İNOVATİF ÜRÜNLER EUROSHOP’A DAMGASINI VURDU

ÜÇGE, yüksek teknolojisi ve inovatif tasarımları ile mağaza ekipmanları ve depo raf sistemleri alanında geliştirdiği yeni ürün ve çözümleriyle perakende sektörünün en büyük fuarı olan Euroshop 2020’de yerini alıyor.

Almanya Düsseldorf’da düzenlenen ve uluslararası perakende sektörünün en önemli aktörlerini 16-20 Şubat’ta bir araya getirecek olan EuroShop 2020 için geri sayım devam ederken, 1993 yılında Euroshop’a ilk katılan Türk firması olan ÜÇGE, aralıksız katılımcı kimliğiyle yer aldığı fuarda bu yılki hazırlıklarını tamamladı.

ÜÇGE Euroshop 2020’de, 13. salon B75 numaralı bölümde yer alacak 400m2’lik standında perakende sektörüne yönelik yeni çözümleri ile ziyaretçilerini ağırlayacak.

Sektörün otomasyona yönelik gelişimine yön veren ÜÇGE, tam otomatik akıllı raf sistemleri ile ilgili son 10 yıldır çalışmalarına devam ediyor ve depolama alanında pazarın yatay stoklamadan dikey stoklamaya kayması sebebiyle ürün gruplarını da bu doğrultuda geliştirerek alanların yüksek teknolojili yapılara dönüşümüne katkı sağlıyor. Sektörün ilk Ar-Ge Merkezini kurarak yenilikçi çalışmalarına hız veren ÜÇGE, çalışmalarını tamamladığı yeni ürünlerini 16-20 Şubat tarihlerinde Almanya’da gerçekleştirilecek Euroshop 2020’de sektör temsilcilerine tanıtacak.

ÜÇGE yeni teknolojisiyle artan üretim gücü, tasarımları ve perakende sektörüne kanalize ettiği enerjisiyle Euroshop 2020’de olacak.