ucge-ve-orhanili-kadin-gucu-kahvaltida-bulustu

ÜÇGE VE ORHANİLİ KADIN GÜCÜ KAHVALTIDA

ÜÇGE kadın çalışanları, Bursa Orhan İli Kadın Kooperatifi’nde düzenlenen kahvaltı organizasyonunda bir araya geldi.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında düzenlediği etkinlikte Orhan İli Kadın Kooperatifi Başkanı İrem Gülşen’i konuşmacı olarak ağırlayan ÜÇGE, Gülşen’in konuşmasında yer verdiği ziyaret davetini hayata geçirdi. ÜÇGE’nin Güçlü Kadınları Orhan İli Kadın Kooperatifi’nde düzenlenen kahvaltı organizasyonunda bir araya geldi.

 

Gerçekleşen organizasyonda Orhan İli Kadınlar Kooperatifi kadınlarının el emeği ürünleri ÜÇGEli kadınlar ile paylaşıldı. Birlikte yapılan kahvaltının ardından Orhan İli Kadın Kooperatifi’nin ÜÇGE Ailesi ile birlikte sosyal sorumluluk kapsamında hayata geçirdiği çok anlamlı ve özel projeler yerlerinde ziyaret edildi. 

Gülşen; “ Bugün burada sizleri ağırlamaktan büyük keyif duyuyoruz. ÜÇGE Ailesinin desteğini her zaman hissediyor olmaktan da çok mutluyuz. ÜÇGE’nin firma olarak da çalışanlarının vizyonu ve yüklendiği misyonu olarak da farkını ortaya koyduğu bu anlamlı projelerde her birininiz emeği var. Bizim için çok kıymetli olan emekleriniz için ayrıca teşekkür ediyoruz. “dedi.

 

Orhan İli Kadın Kooperatifi’ne nazik davetleri için teşekkür eden ÜÇGE Genel Yönetmeni Esra Güven; “Birlikte hayata geçirdiğimiz çalışmalar bizim için de çok kıymetli. İş birliğimizin daha uzun yıllar sürmesini ve daha birçok anlamlı projede bir arada olmayı diliyoruz. ÜÇGE kadınlarını ağırladığınız bu güzel organizasyon için sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

 

Bu anlamlı buluşmada bir araya gelip sohbet eden kadınlar, Sadağı Kanyonu Tabiat Parkında kısa bir yürüyüşün ardından keyifli vakit geçirdikleri etkinliği hatıra fotoğrafı çekimi ile sonlandırdı. 

Orhan İli Kadınlar Kooperatifi
Orhan İli Kadınlar Kooperatifi
ÜÇGE kadın çalışanları, Bursa Orhan İli Kadın Kooperatifi’