Eduplus 14.Yönetim Zirvesi Üst Düzey Katılımcılarla Gerçekleşti

Pek çok ülkenin yönetim otoriteleri, global yöneticileri ve holding sahipleri Eduplus 14.Yönetim Zirvesi’nde bir araya geldi. Zirvenin sponsorları arasında yer alan Üçge DRS Depo Raf Sistemleri AŞ de pazarlama satış ekibiyle konferansta yer aldı.

Ulusal ve uluslararası kuruluşların üst düzey yöneticileri, CEO’ları, Genel Müdürler, yönetim alanında ünlü akademisyenlerin katılımıyla 26 Kasım’da Maslak Steingenberger Hotel İstanbul’da gerçekleşti. Zirvede Siemens Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı – CEO’su Hüseyin Gelis, Yaşar Holding İcra Başkanı (CEO) Dr. Mehmet Aktaş, Dünyagöz Hastaneler Grubu İcra Kurulu Başkanı Koray Özbay, Dow Türkiye ve Orta Asya Cumhuriyetleri Genel Müdürü İhsan Necipoğlu, Doğuş İnşaat Yönetim Kurulu Görevli Üyesi ve Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB) Yönetim Kurulu Başkan Vekili Burak Talu, TAV Havalimanları Holding CFO Burcu Geriş, Akkök Holding İcra Kurulu Üyesi – CFO Özlem Ataünal EDUPLUS 14. Yönetim Zirvesi 2015’de buluştu. Konferans’ın başkanlığını Eduplus Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Çağlar Çoroğlu gerçekleştirdi.

Eduplus, katılımcılara daha önce organize ettiği zirvelerde olduğu gibi güçlü bir içerik ve konusunda uzman yöneticiler ile zengin bir öğrenme platformu sundu. Zirve, konuşmacı ve katılımcıların yüksek profili, fark yaratan anlayış ve uygulamaları, dinamik yapısı, interaktif seansları ile konusunda Türkiye’nin en kapsamlı zirvelerinden biri olma özelliği ile dikkat çekiyor. Zirvede çok uluslu şirketlerin başarılı ve deneyimli yöneticileri geniş bir konuşmacı kadrosu katılımcılar ile buluştu.