Elektronik Marketler

Geleceğin Teknolojilerine Yer Açın

Müşterileriniz, markanızla ilgili ilk izlenimlerini görme duyusu ile deneyimliyor. Bu deneyimde etkili bir görsel mağazacılık kilit role sahip. Doğru tasarlanan görsel uygulamalar, müşterilerinizin zihninde markanızı farklılaştırıyor, en ideal konumda olmanızı sağlıyor ve marka bağlılığını artırıyor.
Elektronik mağazalarında pek çok çeşitli ürün kapasitesine sahip elektronik ürünlere uygun olarak hayata geçirilen fonksiyonel raf sistemleriyle mağazanıza kaliteyi getiriyoruz. Teknoloji harikası ürünler, özel tasarım reyonlarını hak eder. ÜÇGE, müşterilerinize en iyi satın alma deneyimini yaşatacağınız ayrıcalıklı bir sunum imkânı sağlar.
ÜÇGE, Elektronik dünyası için geliştirilmiş en geniş ürün materyalleri ve aksesuarlarını müşterilerine incelikle sunar. Hassas ürünlerin teşhirini hem zarif hem dayanıklı haliyle üretip uygular. Ahşap, metal, cam, pleksi ve daha birçok materyali aynı konsepte kullanabilir özelliklerle tasarlayıp üretebilme kapasitesine sahip olan entegre tesislerimizle yıllardır hizmet veriyoruz.

Birçok tüketici için fiziksel mağazalardan alışveriş yapmanın temel nedeni, ürünleri satın almadan önce şahsen görmek ve deneyimlemektir. Ürün gruplarına göre farklılaştırılmış reyon alanları farklı atmosferler yaratarak merak uyandıracaktır. Titizlikle hayata geçirilen mağaza raflarınızda rahatlıkla ve güvenle incelenip denenebilecek şekilde sergilenen ürünler, müşterilerinizin ürüne odaklanmasını sağlayacaktır. Dikkat çekici ve kişiselleştirilmiş mağaza içi deneyimlerle farkınızı daha da hissettirebilirsiniz. Deneyim odaklı tüm detaylar müşterilerinizin mağazanıza ziyaretlerini artırmasında büyük etkisi olacaktır. ÜÇGE olarak biz de perakende sektöründe alışveriş deneyimine katkı sağlayacak en etkili görsel konseptler için proje geliştirmeye devam ediyoruz.
Elektronik mağaza rafları, elektronik aletler için sunumu ve teşhiri için kullanılan bir pazarlama aracıdır. Bu raflar perakendeci firmaların ürünlerini müşterilerine anında satış yapmalarına kolaylık sağlamakta ve daha geniş bir potansiyel alıcı yelpazesine hitap etmelerine olanak tanıdığı için standart raflara göre birçok avantaja sahiptir.
Teknoloji mağazaları Bursa şehrinde çok yoğun ziyaretçi alabilmektedir ve uygun maliyetiyle Bursa elektronik marketler konusunda çok sayıda seçeneğe sahiptir. Elektronik market rafları birçok malzeme çeşitleriyle üretimi yapılmaktadır. Yurtiçi, yurtdışı sevkiyat ve montaj hizmetlerini de bünyemizde barındırıyor ve satış sonrası hizmetlerle her adımda yanınızda oluyoruz.
Elektronik parça, market gibi birçok ürün ve aksesuarı bir arada bulunduran mağazalarda müşterilerin aradığını bulması zor olabiliyor. Düzenli bir raf sistemi, market elektronik ürünlerinin rahatlıkla bulunabilir olmasını sağlıyor. Minimum alanda maksimum verimlilikle hem büyük cihazların konumlandırılması, hem de küçük ürünlerin bir arada sistemli ve düzenli organizasyonu için rafların yapısı oldukça önem taşır.

Elektronik raf sistemleri çok fazla alan gerektirmez. Perakendecilerin elektronik ürün satabilecekleri alanları aktif ve verimli kullanmalarını kolaylaştıran küçük alanlara kurulabilirler. Elektronik cihazlar için hazırlanan raf sistemleri oldukça dayanıklıdır. Ağır yüklü kullanıma dayanabilir ve sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam edebilirler. Müşteriler, mevcut ürünlere hızlıca bakabilmeyi ve satın alma kararlarını hemen verebilmeyi ister. Doğru projelendirilmiş uygulamalar, müşterilere zaman kazandırırken ve mağazanın her satıştan daha fazla kar elde etmesini sağlar.

Elektronik mağaza raf sistemleri, yeni müşterilere ürünlerin hızlı bir şekilde ulaşmasını kolaylaştıran etkisiyle hem mağaza sahiplerini hem de tüketicileri memnun ediyor. Mağazadaki konseptin diğer unsurları da tasarım ve üretim sürecine dâhil edilerek proje aşamalarına eklenir. Işıklandırma, uygun ortam sıcaklığı, nerede muhafaza edileceği gibi unsurlarda düşünülerek yerleşim planı oluşturulur. Sadece ürünlerin teşhirinde kullanılacak mağaza ekipmanları değil aksesuar ekipmanlarının da tasarım ve üretimini yapmaktayız. Elektronik raf etiket sistemleri ve cihazların stantlarındaki yardımcı elemanlarla tamamlayıcı unsurları da düşünüyor ve hayata geçiriyoruz. Bu bileşenlerin birbirine bağlanması, minimum yatırım gerektiren, kolayca genişletilebilir bir sistem oluşturur. Bu sistemlerin kurulumu oldukça kolaylaştı. Elektronik raf etiket sistemleri fiyatları projenin alanı, malzeme seçimi, konsepte ve ürün çeşitliliğine göre değişiklik göstermektedir. Birçok küçük işletme, kolay kurulumu sebebiyle minimum satın alma siparişleri veya aşırı envanter maliyetleri gerektirmeden doğrudan tüketicilere ulaşmak için bir fırsat olarak değerlendirilmektedir. Elektronik mağaza rafları, yukarıda bahsedilen birçok avantajından dolayı, elektronik satışı için en yaygın kullanılan pazarlama araçlarından biri haline gelmektedir.