Boutique Stores

ÜÇGE processes all the materials offered by nature for you.

ÜÇGE, seri üretiminin yanı sıra butik mağaza konsept tasarımlarına uygun her türlü ahşap kaplama, paslanmaz çelik, tel, pleksi, cam, lake boyama vb. uygulamalarla tüm malzemeleri incelikle işliyor ve arzu edilen tasarıma dönüştürüyor.

Mağazanızın her noktasında imajını ve ürünlerinizin zarafetini müşterilerinize en iyi yansıtacak güncel trendleri sizler için geliştiriyoruz. Alanımızda 46 yıllık tecrübemizle müşterilerimize kurulumu kolay, standardize edilmiş modüler mağaza ekipmanları sunuyoruz. Tasarım konseptinize en uygun çözümler üretiyoruz.

Kullanılan yüksek kalite ve son teknoloji programlarla hazırlanan raf tasarımlarını üç boyutlu ortamda görebilir, detayları sizin önerileriniz doğrultusunda özelleştirebiliriz. Mağaza dekorasyonu ve raf sistemi uyumu son derece önemlidir. Kullanışlı, modüler yapıda olmasının yanında göze hitap eden özellikte de olmalıdır.

Butik, geniş bir ürün yelpazesine sahip olan mağazaların genel adıdır. Kaliteli butik dekorasyon sayesinde hazır giyimde giysilerin doğru sunumu ile çok sayıda müşteri ziyareti elde edilebilir. Butik raf sistemi işletmenizin görünümü açısından çok büyük önem taşımaktadır. Butik mağazalar ve giyim mağaza rafları vitrinlerin doğru, estetik ve düzenli kullanımıyla müşterileri kendine çekebilmelidir. Kıyafetin boyutu göz önünde bulundurularak yapılan askı rafları, duvar rafları ve stantlarla bütünlük sağlanmalıdır. Giyim mağaza raf sistemleri askılara asılan kıyafetleri şık bir görünümle sergilemenize olanak sağlar. Giyim raf sistemlerinde pratik kullanım imkânı ile mağazanıza hareket sağlayabilirsiniz.

Butik mağazalarda bulunan cansız mankenler çanta, ayakkabı ve aksesuar kullanımını müşterilerin gözünde canlandırmasını kolaylaştırır. Küçük raflar doğru yükseklikle kullanarak ulaşılabilir ve görünür hale getirilebilir. Bunun yanında butik dekorasyonun olmazsa olmazlarından renk ve kategori uyumu ile ürünlerinizi kolay bulunabilir hale getirebilirsiniz. Askı raf sisteminde ürün yerleşiminde giysi ve diğer aksesuarları çok sık şekilde kullanmak kalabalık bir görüntü oluşturarak müşterilerinizi uzaklaştırabilir.

Her butik mağaza raf sisteminde aranan önemli bir özellik özgünlüktür. Mağazanızda yaratacağınız farklar, akılda kalıcı olmalı ve size değer katmalıdır. Modern çizgilerle tasarladığımız butik raf sistemleri, stantlar ve diğer yardımcı mağaza ekipmanları ürünleriyle vizyonunuzu, çizginizi yansıtan etkiye sahip olabilirsiniz. Müşterilerinizi mağazanıza çekip uzun süre keyifli alışveriş yapabilecek konforlu ve şık alanlar oluşturmak her zaman birinci önceliğiniz olmalıdır. Firmanızın karakterini yansıtan renk ve desenler marka bilinirlik algısı kaliteli ürünleri oluşturmaya yarayacaktır. Sade modern bir şıklığa bağlı kalmak her zaman artı değer katmaktadır. Doğru ışıklandırma, ortamın ısısı ve gibi faktörde konforlu alışverişte büyük önem taşımaktadır. Kitaplık şeklinde bir asma rafın yanına cam raf koyarsanız süs eşyası, çanta vb. aksesuar ürünlerinizi sergileyebilirsiniz.

Bu sistemde rafları kitaplar, çiçekler ve süs eşyaları ile süslemek, kullanım amacının yanında görsel olarak kesinlikle fark yaratmaktadır. Butik askı sistemlerinde sergileyeceğiniz kıyafetlerin rengi ve kumaşın dokusu ve mevsime uygun oluşu, müşterilerin ilk izleniminizi büyük ölçüde etkileyecektir. Depo rafları, market rafları, depo raf sistemleri gibi bir çok sistem ve ürünü barındıran ÜÇGE uygun fiyat ve yüksek kalite anlayışıyla butik mağaza tasarımı hizmeti vermektedir.

Kalite algılanır ve fark yaratır!