DIY Stores

Günümüzde daha fazla zaman geçirdiğimiz ve eksiklerini hatırladığımız evlerimizin her ihtiyacını bir arada bulabildiğimiz yapı marketlerin, kısa sürede her ürün grubuna kolayca erişebileceğimiz bir düzende olması ve aynı zamanda ilgi çekici ve ferah bir atmosfer de sunabilmesi analitik bir yaklaşım gerektirir.

ÜÇGE büyük metrekareli mağazalardaki tecrübesi ile hayata geçirdiği Yapı Market mağazalarında, bir yapı marketten beklenen konsept algısını ve müşteri deneyimini üst seviyeye taşıyor.

Market rafları son dönemlerde oldukça ilgi görmekte ve tercih edilmektedir. Değişen alışveriş alışkanlıklarıyla birlikte beklentilerde büyük ölçülerde değişmiştir. Mekânı verimli kullanmak, zamandan tasarruf etmek gibi konular çok fazla önem kazanmıştır. Bu doğrultuda etkili raf sistemlerine ihtiyaç duyulmuştur.

Market rafları kadar yapı market rafları da kullanım amacına göre üretilmekte ve müşterilerin ihtiyacı doğrultusunda şekillenmektedir. Gıda ve gıda dışı tüketim ürün çeşitlerini içinde barındıran market raflar sistemleri bu ürünlerin teşhir edilmesi üzerine kurulan sistemlerdir. Yapı market ise, bahçe malzemeleri, inşaat ürünleri, alçı, boya, sıva, fayans, mermer, yapı malzeme ve kimyasalları, nalburiye, mobilya, ev dekorasyon ve hobi ürünleri gibi ağır yük ve hafif yük’ e sahip ürünler içermektedir. Aksesuar ürünlerinin sergileneceği raflar ile birlikte beklentilerin üzerinde bir sunum olanağı sağlar.

Raf sistemlerine gereksinim duyan firmalardan ve marketlerden, yapı marketlerini ayıran en önemli özellik depolama gereksinimi duyulan malzemelerinin ağırlık ve boyut bakımından fazla olmasıdır. Bu sebepten depolama raf sistemleri tercihi yapılırken en kaliteli malzemeler kullanılmalıdır. Yapı market deposunda ya da showroom’ unda bulunan malzemelerinin kullanım amacına uygun olarak her daim hassasiyet gösterilmelidir.

Son teknolojinin getirdiği imkânlar ile üretilen raf sistemlerini ÜÇGE olarak müşterilerimize sunuyoruz. Ücretsiz keşif ile yerinde alan verimliliğini ölçüyor ve buna uygun projelendiriyoruz.

Yapı marketlerde sergilenen ürün çeşitliliğinin çok ve teşhir edilecek ürün grubunun fazla olması nedeniyle bütünleşmiş sistemlerin olması önem arz ediyor. ÜÇGE olarak referans projelerimiz, örnek çözümlerimizi sunarak müşterilere neler yapabileceğimizi gösteriyor, her müşterinin ihtiyacına göre özelleştiriyoruz.

Her malzemenin teşhir edileceği modül, aksesuar ve panel ürünü amacına yönelik olarak seçiliyor ve tasarlanıyor. Yapı market raf sisteminin üretim sürecini Avrupa’nın en büyük entegre tesislerinde gerçekleştiriyoruz. Renk, desen, malzeme, ağırlık, yükseklik ne olursa olsun çözüme kavuşturuyoruz. Müşterinin bize ulaştığı ilk andan kurulum tamamlanana kadar olan tüm süreçlerde yanında oluyoruz.

Keşif, projelendirme, tasarım, üretim, nakliye, montaj, satış sonrası hizmetler aşamalarının her birisini özenle takip ediyoruz. Yapı market rafları, hafif yük raf sistemleri ile market raf sistemlerinin özelliklerini barındıran ve ikisinin birleşimi ile üretilebilen kullanışlı raf sistemleridir. Kullanılacak alanda yapılan istife bağlı olarak kullanılacak malzeme seçimi yapılır. İstenilen birçok ürün için geliştirilebilir özelliktedir. Ürünün modüler yapısı sayesinde en iyi şekilde sergilenmesini sağlar. Şık görünümlü, kolay kuruluma sahip ve uygun fiyatlı olmalarından dolayı çok fazla tercih edilmektedirler.

Alanında uzman ekibimizle ÜÇGE Mağaza Ekipmanları olarak Türkiye’nin ve dünyanın her yerine müşterimizin yapı market raflarını incelikle tasarlıyor, üretiyor, gönderim ve montajını sağlıyoruz. Yapı market raf sistemleri fiyatları en çok sorulan soruların başında gelmektedir. Uygun raf ölçüleriyle sorunsuz ilerleyen süreçler için doğru keşif ve proje yönetimi fiyat belirleme de büyük önem taşır. İşletmelere sunduğumuz raf projelerinde onların da müşterilerini düşünüyor, kaliteli bir alışveriş deneyimi yaşatmalarını hedefliyoruz. Belirli koşullarda gerçekleşen, birçok sektörde stok yapma durumu gözetilerek ve düşünülerek risk oluşturmayacak ortamlar inşa ediyoruz.

Firma çalışanlarının da en büyük avantajı aradıkları ürünü kolay bulabilmelerini sağlamaktır. Raflara kolay ulaşım sağlamaları, rahatlıkla teşhir edilecek ürünün yerleşiminin yapılması ve stok takibini sorunsuz yapabilmeleri ise çalışanlar için diğer avantajlarındandır.