Butik Mağazacılık’ın Vazgeçilmezi “Ahşap”

39 yıllık mağaza donanımları ve raf sistemleri tecrübesiyle bir çok markayı referansları arasına katan Üçge, özellikle son yıllarda gerçekleştirdiği Butik Mağazacılık alanındaki atılımlarıyla dünya devi markaların da vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Butik mağaza donanımı alanında sürekli teknolojisini yenileyen Üçge, çalışanlarının bu alandaki bilgi ve tecrübesini artıracak eğitimlere de büyük önem veriyor. Üçge bünyesinde bu kapsamda gerçekleştirilen eğitimlerden biri “Ahşap” malzeme üzerine oldu. Ahşap’ın yapısı, çeşitleri, kullanım alanları ve tasarımda uygulanan en yeni trendleri içeren eğitim Üçge Pazarlama Satış Uzmanı Canan Emir tarafından sunuldu.

Konuyla ilgili açıklama yapan Butik Mağazalar Grup Yöneticisi Cemil Azder “Butik mağazacılığın olmazsa olmaz malzemelerinden biri olan Ahşap’la ilgili dünyadaki farklı ve yenilikçi uygulamaları, trendleri yakından takip ediyoruz. Her markanın konsepti farklı, ahşabı da mağaza konseptine göre metal, cam, pleksi, deri gibi malzemelerle birlikte kullanabiliyoruz. Bu mağazalarda kullanılan her bir malzemenin en kaliteli ve en dayanıklı şekilde seçilmesi ve en estetik şekilde uygulanması kilit noktalardan biri. Biz de Üçge olarak en ufak detaya kadar bilgi sahibi olmalı, müşterilerimize de bu bilgileri aktarabilmeli, maksimum fayda sağlayacakları şekilde yönlendirebilmeliyiz. Eğitimlerimize bu doğrultuda farklı ürün grupları ile devam edeceğiz ” dedi.