İletişimciler İftar’da Buluştu

Bursa Halkla İlişkiler Derneği (BHİD) ve Bursa Reklamcılar Derneği(BRD) üyeleri iftarda bir araya geldiler. Yeni üye alımının da resmi olarak gerçekleştirildiği organizasyonda Üçge DRS Başkan Vekili Okan Aras, BHİD’in yeni üyesi Yıldırım Belediyesi Halkla İlişkiler Bölümü’nden Rıdvan Tümenoğlu’na rozetini takdim etti.

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen ramazan etkinliğinde buluşan Bursalı iletişimcileri Bursa iş ve siyaset dünyası da yalnız bırakmadı. Yıldırım Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Aras, Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Bukle Erman, AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı Celil Çolak, Perder Bursa Başkanı Haşim Kılıç, Perder Bursa Şube Başkan Yardımcısı Süleyman Ekincioğlu, sektörel haber portalı halklailiskiler.com.tr sahibi Şahnur Karaağaç ile iş dünyasından İlhan Parseker, Okan Aras ve Rıdvan İşbaşaran da geceye katılan isimler arasındaydı. BHİD Başkanı Serdar Ömeroğulları ve BRD Başkanı Nail Özer geceye katılan misafirleri ile özel olarak ilgilendiler.

Gecede konuşma yapan BHİD Başkanı Serdar Ömeroğulları, Bursa’nın iletişim profesyonellerine ve profesyonel iletişim yönetimine verdiği önemin bir sonucu olarak sektörün büyümeye devam ettiğini belirterek destek veren kişi ve kurumlara teşekkür etti.