İnkilap Kitabevi’nin de Tercihi ÜÇGE Oldu

Türkiye’nin en köklü ve saygın yayınevlerinden biri olan İnkılâp Kitabevi’nin kırtasiye ve oyuncak konseptiyle hizmet vereceği ilk mağazası olan İnkilap Kids mağazası İstanbul Acarkent Colesium içinde açıldı. Mağaza dizaynına da büyük önem veren İnkılap, İnkılap Kids mağazasında mağaza ekipmanları ve raf sistemlerinde çözüm ortağı olarak Üçge’yi tercih etti.

İnkılâp Kitabevi kitabı okurla buluşturmanın üretmek kadar değerli olduğu bilinciyle, yıllardır geleneksel olarak sürdürdüğü Sirkeci’deki mağazacılık deneyimini tüm yurda yaymak için 1999 yılından beri modern mağazacılıkta atılımlar yapmıştır.

Bu anlamda; İstanbul- Acarkent Colesium, Ataşehir Migros, Levent Metrocity, Maltepe Carrefour, Bahçelievler Metroport, Fatih Historia, Beykent Perla Vista, Avcılar Pelican Mall; İzmir- Tesco Kipa Balçova, Tesco Kipa Çiğli, Bursa- Nilüfer Carrefour, Ankara- Atlantis City Avm’de yer alan toplam 13 şubesi ile okurlarıyla buluşturmuştur.

İnkılâp Kitabevi, Atatürk kitaplığından, Türk ve Dünya edebiyatına, Sinema’dan Güzel Sanatlara, Yunan, Roma, Anadolu medeniyetlerinin tarihi ve kültürel zenginliklerinden günümüz Ortadoğu ülkelerine, din, tasavvuf, felsefe, psikoloji, sağlık, spor ve müzikten kişisel gelişime, oyun-hobi, yeme-içme kültüründen gezi kitaplarına kadar 40 değişik kitap türünde yayın hayatına devam etmektedir.

İnkılâp Kitabevi kurulduğu yıldan bugüne kadar başta ilk ve ortaöğretim ders kitapları olmak üzere 40 farklı kategoride 20.000’i aşkın kitap yayımladı. Halen, kataloğunda bulundurduğu 1500 dolayında kitabıyla ülkemizin eğitim, kültür ve edebiyatına etkin bir biçimde katkıda bulunmayı sürdürmektedir.