Temel Mağazaları’nda ÜÇGE İmzası

Kadirli’de 50 yıldır hizmet veren Temel Mağazaları 50. yılında 5. Şubesi olan ayakkabı mağazasını görkemli bir törenle hizmete açtı. Yeni Çizgi Mimarlık tarafından tasarımı yapılan mağazanın donanımı Üçge imzası taşıyor.

Açılışta konuşan Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, “50 yıldır Kadirlimizde hizmet veren Temel Mağazalarının 5. Şubesinin ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Kadirli Kaymakamı Muhittin Pamuk ise Kadirli‘de bu tür yatırımların istihdamı arttırdığını, aynı zamanda ilçe’ye de renk kattığını söyleyerek iş yerinin hayırlara vesile olmasını diledi.

Temel Mağaza Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Temel ise yaptığı konuşmada 26 m2’lik bir baraka dükkan da başlayarak bugünlere gelmemizde bizlerden desteğini esirgemeyen babamıza minnettarız diyerek şunları kaydetti;

‘’Kadirli ’de ayakkabı ile başladığımız ve 1991 yılında giyim sektörü ile devam ettiğimiz mağazamızın bugün 5. şubesini açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bugün açılışımıza gelerek bizleri onurlandıran herkese teşekkür ediyorum. Temel Mağazaları olarak Kadirlimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Temel ayakkabı ülkemizin en seçkin 44 firması ile hizmete başladı. Kadirlimize hayırlı uğurlu olsun’’ dedi.

Mağaza konsepti ve donanımı hakkında bilgi veren Üçge Proje Yöneticisi Mimar Ayşe Kaplan Zığındere “Temel Giyim Mağazaları ile Üçge’nin uzun yıllara dayanan işbirliği bu güzel proje ile devam ediyor. Kadirli Projemiz, toplam 3 kattan oluşmakta, bodrum, zemin ve 1.kat olarak. Zemin katta parlak lake ve ahşap kaplamalı ve satine paslanmaz mobilyalar, diğer katlarda ise mdflam ve boyalı metallerden oluşan mobilyalar yer alıyor. raf altlarında ve panel çevrelerinde led aydınlatmalar kullanıldı. Metal meshlerle yarı transparan bölücüler, vitrin arkası ve merdiven yanında uygulanarak şık bir görsellik yaratıldı. Mağaza duvarlarında beton görünümlü özel bir sıva uygulanarak doğal malzemelerin ahenkli uyumu mağazaya farklı bir hava kattı. Bu mağazada da keyifle çalıştık, Üçge Ailesi olarak mağazanın hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.