ÜÇGE Bahar Turnuvaları Ödül Töreni Gerçekleştirildi

Üçge’nin kurum içi çalışanlarına yönelik her yıl geleneksel olarak düzenlediği Üçge Bahar Turnuvaları sonlandı. Turnuva Ödül Töreni Üçge BOSB ana fabrikada gerçekleştirildi.

Voleybol Turnuvası’nda şampiyon olan Ar-Ge Metot takımına kupaları, 18 yıllık Üçge’li olan Blok Raf bölümünden Çağlayan Aras tarafından takdim edildi.

Oldukça iddialı geçen Tavla Turnuvası’nda ise şampiyon, Sevkiyat bölümünden Erdal Yaşar oldu. Erdal Yaşar’a ödülü, son 2 yılın Tavla Turnuvası Şampiyonu Lojistik Montaj Bölümünden Suat Akçi tarafından takdim edildi.

Turnuva sonunda açıklama yapan Üçge Mali ve İdari İşler Yönetmeni Seçkin Yüksel “Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz Üçge Bahar Turnuvaları, çalışanlarımız tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Turnuvalar oldukça çekişmeli geçiyor. Aynı zamanda çalışanlarımızın birbirini daha yakından tanıyor, birlik ve beraberliğimiz güçleniyor. İş ortamından biraz olsun uzaklaşarak birlikte keyifli zaman geçiriyoruz. Bu yılki turnuvamız da güzel bir şekilde sonlandı. Şampiyonlarımızı, verdikleri mücadeleden ve aldıkları galibiyetlerden dolayı ÜÇGE Ailesi olarak kutluyor, turnuvaya katılan tüm çalışanlarımıza da ayrıca teşekkür ediyoruz.”dedi.