Üçge’de 23 Nisan Coşkusu

Kurulduğu yıldan bu yana milli paylaşımları coşkuyla kutlayan Üçge, 23 Nisan’da çalışanlarının çocukları için geleneksel hale getirdiği 23 Nisan Resim Yarışması’nın bu yıl 4.sünü düzenledi. “Çocuk ve Çevre” temalı yarışmaya katılan eserler Bursa Kent Meydanı AVM katkılarıyla 22 Nisan-1 Mayıs tarihleri arasında -1 çarşı katında ziyaretçilerle buluşacak.

23 Nisan’da sonuçları açıklanan yarışmada; Üçge DRS Sac Şekillendirme Bölümü’nden Fatih Özel’in 10 yaşındaki kızı Sudenaz Özel birincilik ödülünü kazandı. Üçge Tozboya Bölümü’nden Vedat Buran’ın 10 yaşındaki kızı Gamze Buran ikincilik ödülünü kazandı. Üçge Mali İşler Bölümü’nden Cüneyt Ağaçayak’ın 13 yaşındaki kızı Sueda Ağaçayak üçüncülük ödülünü kazandı. Üçge Ahşap Bölümü’nden Halil İbrahim Çakır’ın 6 yaşındaki kızı Melek Gül Çakır Mansiyon ödülü kazandı. Kazanan eserlere ödülleri Üçge İnsan Kaynakları yetkilileri tarafından verildi.

Yarışma ile ilgili açıklamada bulunan İK Uzmanı Münevver Candere “Büyük Önder Atatürk, 23 Nisan’ı çocuklara armağan ederek, Türkiye Cumhuriyeti’nin varlık ve devamını geleceğin büyükleri olan çocuklara emanet etmiştir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın anlam ve önemi kapsamında 23 Nisan Resim Yarışması’nı geleneksel olarak devam ettiriyoruz. Yarışmada bu yıl, çocuklarımızda çevre bilincinin de gelişmesi amacıyla ‘Çocuk ve Çevre” temasını belirledik. Çevre ile ilgili düşünce ve hayallerin resmedileceği yarışmanın sonuçları 23 Nisan tarihinde Bursa Kent Meydanı AVM’de gerçekleştirilen sergi açılışında açıklandı ve ödüller takdim edildi” dedi.