İçecek Reyonları

Marketlerdeki raf sistemleri, taze meyve sebze ve unlu mamul reyonları ve tüm teşhir ekipmanlarının çeşitliliği, birlikte oluşturdukları ahenk ve detayların kusursuzluğu mağaza atmosferinde muhteşem bir etki yaratıyor. Bu etkinin müşterilerinize premium algı olarak yansıması ise markanıza artı değer katıyor.

İçeceklerinizin düzenli ve zarif teşhir edilmesi için tasarıma önem veriyor ve fonksiyonel çözümler sunuyoruz. Yüksek teknoloji gerektiren işlerde en iyi kalitede işçilikte çalışmalar yapıyor, gıda perakendesinin modern yapılarını takip ediyor doğru uygulamalarla şekillendiriyoruz. Mağaza standartlarını belirlerken yarım asırlık deneyimimizle markalarla birlikte gelişiyoruz. Ahşap, metal, tel, cam, pleksi gibi birçok malzeme yapıları birbiriyle bütünleşebilir ve hem sağlam hem estetik görünüm elde edilebilir. Müşterilerimizin tasarım planları uygulayabilir ya da biz müşterilerimiz için en uygun olan projeyi tasarlayıp uygulayabiliriz. Gıda reyonları, her markette bulunan bölümlerdendir. Yiyecek içecek reyonlarındaki ürünlerin taze kalması için belirli sıcaklıkta muhafaza edilmesi gerekmektedir. İnsan sağlığına zarar vermeyecek sergileme ve düzenleme ürünleri kullanımı ile ilk günkü tazeliğinde ürünler teşhir edilir ve depolanır. Soğutucu ünitelerin içine yapılan raflar çok düşük ısıya dayanıklı halde olacak şekilde imal edilir. Yaz aylarında soğuk içeceklerin hepsinin aynı ortam ısısında olması dayanıklılık açısından büyük önem taşır.

Raf sistemlerimiz birçok yapı ve malzemeyle entegre çalışarak uygun ortama göre çeşitlendirilir. İnsan sağlığını koruyan uygulamalarda teknolojilerle birçok reyon çalışması yapılmaktadır. İşlevsel ve estetik yapıda olmaları bakımından müşterilerimiz tarafından tercih edilirler. İçecek teşhir rafları çok yer kaplamayan minimum alanda maksimum sergileme imkânı sağlamalıdır. Günümüz koşullarında ürünlerin raf ömrü olabildiğince uzatılmış olsa da satışı yapılan her markette içecek reyonu uygun koşullarda ve uygun sıcaklıklarda dayanıklı ve güvenilir raf sistemiyle yapılmalıdır.

Ürünlerin doğru istiflenmesi ve sergilenmesi ile market satışlarındaki artışta üst düzey bir gelişim olacağı kaçınılmazdır. İçecek satışını arttıran en önemli unsurlardan biri de mekânın kullanımıdır. Doğru raf seçimiyle kolonlar ve kıvrımlı tüm alanlara uygun raf sistemi ve duvar pano ünitelerimizle maksimum verimlilikte market projeleri tamamlıyoruz. Hem işlevsel hem de modern sistemler market içecek reyonu raflarının daha düzenli ve dikkat çekici olmaları anlamına geliyor. Müşterilerin güvenle alışveriş yapabilecekleri bir market ortamı için bu unsurlar olmazsa olmazdır. ÜÇGE olarak sizin marka kimliğinizi yansıtacak kaliteli ve güvenilir ürünler üretiyoruz.