Kasa Altlığı

Alışveriş deneyiminin son durağı olan kasa bölümünde güler yüzlü ve hızlı bir hizmet müşterilerinizin aklında kalacak en özel deneyimlerden biri oluyor. Kasiyerlere sağlanan ergonomik ve güvenli çalışma alanı, mutluluğu ve verimliliği de artırıyor. Kasa altlıkları alanına uyarlanan reyonlar ise satış artırıcı etkisiyle mağaza konseptinin vazgeçilmezi oluyor. ÜÇGE kasa altlığı projelerinde de tüm bu detayları düşünerek tasarlıyor ve sunuyor.

Marketlerin en önemli ihtiyaçlarından olan yazar kasa altlıkları alışverişi kolaylaştırırken şık tasarımıyla da konseptinize uyum sağlamayı amaçlar. Bir diğer işlevi ise her türlü ürün ve kullanılan araçları şık bir biçimde muhafaza imkânı sağlar. Bir çok farklı şekilde üretilen kasa altları, bantlı, bantsız, turnikeli, turnikesiz, sepetli ya da sepetsiz olarak tasarlanabilirler. İstenilen renkte ve özel tasarım ve üretim şekliyle esneklik imkanı sağlamaktayız. Farklı ölçülerde müşterilerin ihtiyaçlarına göre şekillendirilen market kasa altlığı ürünleri ÜÇGE standartlarında ve kalitesinde entegre tesislerimizde üretilmektedir. Market kasa tezgahı, tüm marketlerde bulunan en önemli ekipmanlardan biridir. Market kasa altı müşterilerin görsel zevklerine hitap eden çalışanların ise kullanım kolaylığını sağladığı marketi tamamlayıcı donanımlardandır.

Müşterilere sunulan hizmet olumlu ya da olumsuz izlenim yaratır. Kasa altı masalar, kasiyerlerin kaliteli hizmet sunmalarına ortam hazırladığı için mutlaka özen gösterilmelidir. Çünkü marketlerin kasa sistemleri konusunda gösterdiği önceliğin düzeyi her müşteride olumlu ya da olumsuz bir izlenim bırakır. Kasa altı masa sistemleri de kasiyerlerin hizmet sunma potansiyeline büyük ölçüde yarar sağlayacağı için mutlaka önemsenmelidir. Yazar kasa altlığı fiyatları, ihtiyaca ve müşterilerin taleplerine göre seçilmiş olan kasanın türüne bağlı olarak çeşitlilik gösterir. Kullanılan malzemeden tasarıma kadar proje aşaması termini de değişiklik gösterebilir.

Müşterilerin kasaya getirdikleri ürünler, bant üzerinde hareket ederek hızlıca okutulabilmesi müşterilerin ve çalışanların zaman tasarrufu sağlaması açısından avantaj sağlar. Alışveriş işlemleri yapıldığı sırada kullanılan market ekipmanlarının konumlanacağı yerler açısından da kasa altları oldukça kolaylık sağlamaktadır.