kaymakam ziyareti

Nilüfer Kaymakamı ve İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili'nin ÜÇGE Ziyareti

Nilüfer Kaymakamı Sayın Murat Süzen ve Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Sayın Mehmet Altınok, kıymetli bir nezaket ziyareti için ÜÇGE’yi ziyaret etti. ÜÇGE Yönetim Kurulu Başkanları Damla Aras, Can Aras ve Grup Şirketleri Başkanı Esra Güven’in ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette, kurucumuz merhum Gökçin Aras’ın eğitime sağladığı değerli katkılar anıldı. Gökçin Aras’ın “Çocuklar geleceğimizdir” ilkesi doğrultusunda Nilüfer’de babası adına yaptırdığı Öğretmen Mehmet Aras İlköğretim Okulu, 2011 yılında öğrencileri ile buluşarak eğitime önemli bir katkı sağlamıştı.
Ziyaret, ÜÇGE’nin Bursa Organize Sanayi Bölgesi’ndeki ana fabrikasında gerçekleşti. Bu önemli buluşmada, ÜÇGE’nin teknoloji yatırımları, sürdürülebilir gelecek ve sosyal sorumluluk projeleri üzerine detaylı bir sohbet gerçekleştirildi. Ayrıca, geleceğe yönelik projeler hakkında bilgi alışverişi yapılarak işbirliğinin daha da güçlendirilmesi için adımlar atıldı.
Ziyaretleri dolayısıyla Nilüfer Kaymakamı Sayın Murat Süzen ve İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Sayın Mehmet Altınok’a teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu anlamlı buluşma, ÜÇGE’nin eğitime verdiği destek ve gelecek vizyonuyla ilgili önemli bir platform oluşturdu.