Market Raf Sistemleri

Değişen alışveriş alışkanlıkları modern teknolojinin gereklilikleriyle yeniden şekillenmiştir. Market konseptlerinin alışveriş davranışlarına göre yapılanması bu durumla birlikte kaçınılmaz hale gelmiştir. Market raf sistemleri, müşterilerin ihtiyaçlarına kolaylıkla ulaşmalarını sağlarken alışverişten keyif almalarını da amaçlamaktadır. Marketler bulunan muhitten, yapılanacak alana kadar birçok etken göz önünde bulundurularak projelendirilir. Market rafları kolay ulaşılabilir mesafede ve aralıkta konumlandırılmalıdır. Çeşitli market orta raf yapılarının farklı ihtiyaçları olmaktadır. Hipermarket ve süpermarket gibi büyük ölçekli alışveriş yapılarından, discount, cash&carry ve toptan perakende sektörüne kadar birçok alanda en büyük ihtiyaç alanı verimli hale getirecek raf sistemleridir. Çelik tel, ahşap, pleksi, cam gibi çok sayıda farklı malzemenin estetik halde bir arada bulunduğu projeler perakendeciler tarafından yoğun ilgi ve talep görmektedir. Kendi içinde marketlerde kullanılacak ürünlerin yapıları, şekilleri ve taşıyacağı maksimum ağırlıklar değişse de temelde ihtiyaçlar benzerdir ve ihtiyaca göre özelleştirilebilir. Gıda ve gıda dışı ürünlerinin bulunduğu marketlerde, raf sistemlerinin projelendirilmesi teşhir edilecek alan yükseklik ve alan metrekaresine göre şekillenir.

Duvar panolarına yerleştirilen ahşap market rafları, tel raflar, metal raflar vb. uygulamalar marketlerin bir çok bölümünde kullanılmaktadır. Kuru gıda, bakliyat reyonları, sebze meyve ve taze gıda reyonları, unlu mamul reyonları, içecek reyonları, kozmetik reyonları vb. bölümlerde sıklıkla kullanılır. Sadece kullanım kolaylığından ziyade estetik olarak gözümüze hitap eden ürünleri almaya daha çok meyilliyiz. ÜÇGE Market raf ekipmanlarıyla mağazaları kullanışlı ve estetik hale getirmektedir. Marketler dışında tekstil, züccaciye, hırdavat vb. sektörlerde de bu tip raf modelleri marketlerde kullanılabilmektedir.

Marketlerin raf üretiminin yanında kasa altlığı gibi marketlerin en temel ihtiyaçlarını da entegre tesisimizde titizlikle tasarımını ve üretimini yapmaktayız. Kurulum yapılacak tavanın yüksekliği alanın büyüklüğü ne olursa olsun, üretim alanında yaptığımız yatırımlarla ÜÇGE her zaman yanınızda. Müşterilerin beğeni ve ihtiyaçlarına yönelik her türlü tasarımı ve talebi yerine getirebilecek üretim kapasitesiyle çözümler sunmaktayız. Bir markettin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak, duvar ünite ve panoları, duvar reyonları, orta reyon rafları, unlu mamul rafları, bakliyat rafları, baharat reyonları ve yazar kasa altları istenilen renk ve boyutta üretilen diğer hizmetlerdendir.

Süpermarket, hipermarket ve toptan satış yapan marketlere farklı ebat ve ölçülerde raf sistemleri üretilmektedir. Her model toz boya aşamasından geçerek istenilen renge göre boyanabilmektedir. Böylelikle işlevselliği ile beraber renklerle yakalanan uyum marketin atmosferine yansıyacak. market raf Ürün diziminde yerleşimi kolaylaştıran dikey depolama çözümleriyle, alanın yüzde yüz verimli hale getirilmesi bir arada mümkün olmaktadır. Stok takibini kolaylaştıran raf sistemleri ihtiyaç duyulan her alanda kullanılabilir. Üretilen raf sistemleri en kısa termin süresinde teslim edilir. Kolay kurulum sayesinde zamandan da tasarruf ettirir. Toptan ve perakende raf sistemleri fiyatları kullanılacak malzemeye, boyaya, raf ölçülerine, ebatlarına, kurulum yapılacak alana ve müşterilerin ihtiyaçlarına göre değişiklik göstermektedir. Demonte olabilen ve ek market raf düzeni ilaveleriyle destekleyebileceğiniz sistemler oluşturabiliriz. Geniş renk yelpazesi ve model çeşitliliğiyle istenilen tasarımı yapabilir ya da yapılmış tasarımlardan birini rahatlıkla seçebilirsiniz. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bu sistemleri tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız. Hep teşhir edip satışını gerçekleştireceğiniz hem de minimum alanlarda maksimum depolama imkânı sağlayan raf sistemlerini tüm sektörlerde hayata geçirmeye devam ediyoruz.
Market raf sistemleri fiyat listesi malzeme türünden ürünün uygulanacağı alana göre değişiklik göstermektedir. Market raf fiyatlarını müşterilerin beklentileri ve proje belirlemektedir. Toptan gıda marketlerinde, taze gıda satın almanın en pratik, hızlı ve kolay yoludur. Gıda marketler veya zincir marketler, birçok farklı ülkeden oldukça çeşitli ürünlere sahiptir.

Market raf ürünleri, satış yapan firmaların tüm gıda ve gıda dışı perakende ürünlerini tüketicilerine doğrudan sunmalarına olanak sağlar. Bunların yanında marketlerde en çok kullanılan aksesuarlardan biri de elektronik etiketlerdir. Etiket sistemi yeni teknolojiyle birlikte büyük gelişim göstererek sadece fiyatlandırmada değil stok takibini de kolaylaştıran bir unsur haline geldi. Teknolojiyi yakından takip ederek ARGE çalışmalarımızı yaptığımız entegre tesisimizde, hem çalışanların stok takibini yapmalarını kolaylaştıran hem de müşterilerin aradığını bulmalarını sağlayacak çözümler geliştiriyoruz. Bu bağlamda elektronik etiket sistemini geliştirerek hayata geçirip market gıda raf sistemlerinin her aşamasında destek oluyoruz. Böylelikle aslında bizi her yerde görüyorsunuz.