Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve ÜÇGE’den anlamlı işbirliği

Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve ÜÇGE’den anlamlı işbirliği

Bursa Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi elektrik elektronik bölümü, okula ekipman desteği sağlayan ÜÇGE Mağaza Ekipmanları AŞ yetkililerini ağırladı. 

Bursa Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okulu’nun Elektrik-Elektronik Bölümü’ne ait derslik ve atölyelerinde ihtiyaç duyulan raf, masa, dolap gibi ekipmanların malzeme temininde ÜÇGE Mağaza Ekipmanları AŞ tarafından destek verildi. Bu anlamlı işbirliği sonrası ÜÇGE ekibini okulda ağırlayan okul yönetimi ve bölüm öğretmenleri derslik ve atölyelerde kullanılan malzemelerin nasıl değerlendirildiği hakkında bilgi verdiler. Okul Müdürü Muzaffer Yılmaz okul ve sanayi işbirliği ile eğitime sağlanan katkının öneminin altını çizerek ÜÇGE Ailesi’ne duyarlılıkları ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.

ÜÇGE Üretim Mühendisi Selçuk Korkmaztürk de yapılan çalışmaların, tasarım ve teknoloji üreten bu değerli bölüme katkı sağladığını görmekten gurur duyduklarını ifade ederek “Bir dönem öğretmenlik de yaptığım Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde böyle anlamlı bir çalışmada yeniden bulunduğum için çok mutluyum. ÜÇGE olarak okullarla sürekli işbirliği halindeyiz ve eğitim için elimizden gelen tüm desteğe her zaman hazırız” dedi.