Optik & Aksesuar

Butik mağazaların en dikkat çeken alanlarından olan aksesuarlar geniş ürün yelpazesiyle birçok kişinin dikkatini çekmektedir. Renkli ve çeşitli ürün gruplarının olduğu optik, gözlük çeşitleri ve aksesuarların teşhiri için, birçok materyal bir arada kullanılarak stantlar üretilir. Mağaza dekorasyonunda müşterilerin rahat alışveriş yapabileceği tasarımların yapılması markaların prestiji açısından büyük önem taşır. Ürünü en iyi şekilde teşhir edecek projeler hazırlanmaktadır. 

Optik markaların mağazalarında kullanılan aydınlatma ve renk seçimi, vitrin tasarımı marka kimliğine uygun olarak analiz edilmelidir. Kullanılan raf sistemi ya da özel üretim stantlar dış cephe ve vitrinle bütünlük sağlamalıdır. Özel olarak yapılabilen tasarım, proje yönetimi ve üretim aşamaları müşterilerin beklentilerine göre şekillenmektedir. 

Gözlüklerin konumlanacağı stant ve duvar ünitelerdeki panolar tel, cam, pleksi, ahşap ve metal gibi malzemelerden üretilebilir. Proje aşamasında yerinde keşifle birlikte projenin yapılacağı alan ve malzeme ve/veya konsept seçimi müşterinin istekleriyle belirlenmiş olur. Gözlük, optik, bijuteri ve giyim aksesuarları satışı yapan markalar için özel konseptler üretiyoruz.