Sebze & Meyve Reyonları

Müşterilerimizle hayata geçirdiğimiz her konseptte projenin başından sonuna kadar tüm detayları incelikle planlıyor, tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Taze meyve sebze satışı yapan gıda marketleri, özelleştirilmiş ürün grubu ve servis hizmetiyle büyük bir müşteri kitlesi yaratabilirler. Marketlerde müşterilerle daha fazla iletişimde olunan iki alan mevcuttur. Bunlardan en önemlisi taze gıda reyonudur. Tezgâh bölümlerinde müşteriyle iletişime engel olabilecek unsurlar bulunmaz ve ürünler direkt müşterinin dikkatini çekebilecek alandadır. Servis ve tadım esnasında müşteriye sunulan hizmet, ortamın hijyeni ve ürün gruplarının doğru konumlandırılması gibi unsurlar bir bütün olarak değerlendirilmelidir. Müşterinin ihtiyacına yönelen verimli hizmet alanları yaratmak karlılığı artıran en önemli unsurlardandır.

Meyve ve sebze reyonları bir markette ya da alışveriş mağazasında bulunması gereken başlıca ekipmanlar arasında yer alır. Süpermarket, hipermarket özellikle de gıda üzerine ürün kategorileri bulunan büyük/küçük ölçekli marketlerde bu tip manav reyonlarının müşterilerin alışveriş alışkanlıkları ve kullanımına uygun olarak üretilip sergilenmesi gerekmektedir. Market içinde daha konforlu ve pratik bir alışveriş deneyimini müşterilerinize yaşatmak için kullanılan meyve sebze reyonları kullanışlı olmasının yanında, kaliteli malzemelerden üretilmiş incelikli tasarımıyla da öne çıkması gerekir. ÜÇGE Mağaza Ekipmanları olarak geniş ve kaliteli ürün yelpazemizle manav reyonu ve taze gıda reyonu raf sistemlerinde deneyimimizi müşterilerimizle buluşturuyoruz.