“Şu Dünyadaki En Mutlu Kişi”

İzgören Akademi eğitmeni Barış Kılıçarslan tarafından 18 Kasım’da Bursa Crowne Plaza’da sunumu gerçekleştirilen “Şu Dünyadaki En Mutlu Kişi” Semineri Bursalılar tarafından büyük ilgi gördü.

Kılıçarslan sunumunda, insanda 4 çeşit mutluluk hormonu olduğunu belirterek “Bunlardan 2’si bencil hormon, diğer 2’si ise sosyal hormondur. Sosyal Hormon kendiniz haricinde çevrenizdekilerle beraber mutlu olabileceğiniz hormondur” dedi. Mutluluk hormonlarının nasıl harekete geçirileceğini anekdotlarla açıklayan Kılıçarslan, bu bilgiler ışığında ideal hayatın da yolunun çizilebileceğini belirtti.

Elma Yayınevi, Vizgo ve Üçge’nin de sponsor olarak yer aldığı seminerde Bursa iş dünyasından yöneticilerin yanı sıra üniversite öğrencileri ve anne-babalardan oluşan 700’ü aşkın katılımcı yer aldı.

2010 yılında Bursa’da başlayan çalışmalarına son hız devam eden İzgören Akademi, ‘her yıl daha eğitimli ve daha çok okuyan bir ülke için çalışmak olan hayat amacı’ doğrultusunda, zengin ve kendini sürekli yenileyen içerikler ile ihtiyaçlarının ötesine geçebilmeyi hedefleyen seminerlerine devam edecek.