ÜÇGE 22.KALİTE KONGRESİ’NDE

Yönetim kalitesindeki güncel yaklaşımları, sorunları ve çözümlerine ilişkin bilgileri paylaşmak amacıyla her yıl düzenlenmekte olan Kalite Kongrelerinin 22’ncisi, KALDER tarafından 12-13 Kasım tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlendi. Üçge “kalitenin öncü firmalarından biri” olarak 22’nci Kalite Kongresi’nde yer alarak standında önemli isimleri ağırladı.

Avrupa’nın alanında en büyük 2. kongresi olarak anılan Kalite Kongresi’nin bu yıl “Mükemmelliği Paylaşmak” ana temasıyla gerçekleştirildi. Kongrede mükemmellik yolculuğunda mesafe kat etmiş yerli ve yabancı kuruluş temsilcileri deneyimlerini, uygulamaları da içine alan geniş bir perspektiften katılımcılarla paylaştı. Kongrede standıyla yer alan Üçge, önemli konuklar ağırladı.

Avrupa Kalite Ödülleri (EFQM), “Başarı Ödülü” sahibi Nilüfer Belediyesi Başkanı Mustafa Bozbey, kongrede Bursalı firmaları yalnız bırakmadı. Nilüfer Belediyesi bul yıl Avrupa Kalite Vakfı tarafından 1992 yılından bu yana, Avrupa Kalite Ödülleri (EFQM) çerçevesinde verilen “Vatandaşa değer katma” kategorisinde “Başarı Ödülü”nün sahibi oldu. Bu kategoride ödül alan ilk belediye olan Nilüfer’in, Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, 22’nci Kalite Kongresi’nde, kalitenin öncü firması Üçge’nin standını da ziyaret etti.

22’nci Kalite Kongresi’nin organizatörü KALDER’in Bursa temsilcilerinden Bursa Şube Başkanı Emin Direkçi, Genel Sekreter Aykan Kurkur, Sempozyum ve Üyelik Yöneticisi Arzu Özel, Kalite Ödülü ve Uzmanlık Grupları Yöneticisi Ebru Yalçın ve Maysan Mando Genel Müdürü Erdal Elbay Üçge standında Üçge Yönetim Kurulu Başkanı Hayri Tuncer’le bir araya geldi.