Üçge 23 Nisan Resim Yarışması Sonuçlandı

Üçge, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında, çalışanlarının çocukları için geleneksel hale getirdiği 23 Nisan Resim Yarışması’nın bu yıl 5.sini ‘Yurtta Barış, Dünyada Barış’ temasıyla düzenledi. Üçge, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında, çalışanlarının çocukları için geleneksel hale getirdiği 23 Nisan Resim Yarışması’nın bu yıl 5.sini ‘Yurtta Barış, Dünyada Barış’ temasıyla düzenledi.

Yarışma sonucuna göre; Üçge Mağaza Ekipmanları Kasa Montaj Bölümünden Ergün Samast’ın 10 yaşındaki kızı Reyhan Nilüfer Samast “Birincilik Ödülü”ne, Üçge Mağaza Ekipmanları Tozboya Bölümünden Vedat Buran’ın 9 yaşındaki kızı Gizem Buran “İkincilik Ödülü”ne, Üçge DRS Kaynak Bölümü’nden Ümit Taşkın’ın 8 yaşındaki kızı Zeynep Taşkın“Üçüncülük Ödülü” ne, Üçge Mağaza Ekipmanları Tozboya Bölümünden Halil Kaba’nın 9 yaşındaki oğlu Muharrem Kabaile Üçge Mağaza Ekipmanları Mali İşler Bölümünden Samet Kolay’ın 4 yaşındaki kızı Gülse Kolay ise bu yılın “Mansiyon Ödülleri”ne layık görüldü.

Yarışma ile ilgili açıklamada bulunan Üçge İnsan Kaynakları Uzmanı Münevver Candere “Ulu Önderimiz Atatürk’ün çocuklarımıza armağanı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını bu yıl 5. sini düzenlediğimiz geleneksel resim yarışmamızla kutladık. ‘Yurtta Barış, Dünyada Barış’ temalı yarışmamız Üçge’ nin farklı bölümlerindeki çalışanlarımızdan oluşan jüri üyeleri tarafından değerlendirildi. Dereceye giren ve katılım gösteren tüm çocuklarımızın resimleri bu yıl BOSB Ana Fabrikamızda sergileniyor. Çocuklarımızın hediyelerini ise İnsan Kaynakları ekibi olarak evlerine gerçekleştireceğimiz ziyaretlerde takdim edeceğiz. Yarışmaya katılan tüm çocuklarımızı tebrik ediyoruz” dedi.