vizyon 100 üçlü foto

ÜÇGE, 5. Dijital CEO ve Liderler Zirvesi’nde

5-7 Ekim tarihleri arasında İzmir’de 300 üst düzey yöneticinin katılımıyla gerçekleşen Vizyon 100 Etkinlik Platformunun 5. Dijital CEO ve Liderler Zirvesi’nde ÜÇGE, etkinliğin katkı veren firmaları arasında yer aldı. Zirvede gerçekleştirilen ödül töreninde ÜÇGE Yönetim Kurulu Başkanı Damla Aras ve ÜÇGE Grup Şirketleri Başkanı Esra Güven “Topluma İlham Veren ve Değer Katan Kadın Yönetici” ödülüne layık görüldü.

Vizyon 100 platformunun, bu yıl “Cumhuriyetin 100. Yılı” teması ile düzenlediği 5. Dijital CEO ve Liderler Zirvesi, YK Başkanı, CEO ve Genel Müdür seviyesinde 300 tepe yönetici ve 40 kurumun katılımıyla gerçekleşti. İzmir, Çeşme’de gerçekleştirilen zirve boyunca sanayi, sağlık, lojistik, otomotiv, teknoloji ve finans gibi pek çok önemli sektör dinamiklerinin konuşulduğu oturumlar gerçekleştirildi. Oturumlarda konulu sektörlerin geleceği, fırsatlar, tehditler, dijital dönüşüm ve sürdürülebilirlik gibi birçok başlık katılımcılar ile beraber ele alındı.
Açılış konuşmasını T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sn. Mehmet Fatih KACIR’ın yaptığı zirvede, ikinci gün tarihçi, akademisyen ve yazar Sn. Prof. Dr. İlber Ortaylı “Teknolojik Gelişmelerin Tarihin Akışına Etkisi” başlığında konuşmasını gerçekleştirdi. Zirvede toplamda 8 oturumda 40 değerli konuşmacı yer aldı.
ÜÇGE Yönetim Kurulu Başkanı Damla Aras’ın moderatörlüğünde gerçekleştirilen Perakende oturumunda Media Markt Türkiye CEO’su Faruk Kocabaş, Hepsiburada CEO’su Nilhan Onal Gökçetekin ve ETİ Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Polatoğlu konuşmacı olarak yer aldı. Verimli ve keyifli geçen perakende oturumunda yer alan konuşmacılar sektörün geleceği ve sektörde dijital dönüşüm konularında değerli görüşlerini aktardılar.

ÜÇGE’nin Kadın Yöneticilerine Ödül

Zirvenin ilk günü akşamında gerçekleşen ödül töreninde Katoen Natie Türkiye Genel Müdürü Sayın Sinan Beyazıt tarafından ÜÇGE Yönetim Kurulu Başkanı Damla Aras’a “Topluma İlham Veren ve Değer Katan Kadın Yönetici” ödülü, Eti Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Hakan Polatoğlu tarafından ÜÇGE Grup Şirketleri Başkanı Esra Güven’e “Topluma İlham Veren ve Değer Katan 10 Kadın Yönetici” ödülü takdim edildi. Zirve ödül töreninde, ÜÇGE Yönetim Kurulu Başkanı Can Aras, Sumitomo SumiSertMetal CEO’su Sayın Emine Akmana “Topluma İlham Veren ve Değer Katan 10 Kadın Yönetici” ödülünü takdim etti.
Etkinlik sonrası görüşlerini aktaran ÜÇGE Yönetim Kurulu Başkanı Damla Aras, “ Global pazarın önemli markalarından biri olarak sektörümüzün ve şirketlerimizin geleceğe hazır olmasını sağlamak amacıyla biz de büyük bir değişim ve dönüşüm içindeyiz. Bu gelişmeler ışığında hedef ve stratejilerimizi Gelecek 100 yılda ‘Geleceğe Değer’ yaratmak vizyonu olarak güncelledik ve bu gaye ile harekete geçtik. Geleceğe yönelik bakış açımızı; insan, sürdürülebilirlik, sürekli gelişim ve yeni nesil teknolojilere odaklanarak şekillendiriyoruz. İş dünyasının dönüşümünde öncü bir rol oynamak, toplum ve çevresel sorumluluğumuzu yerine getirmek için çalışıyoruz. Vizyon 100 platformunda iş dünyasının çok değerli liderleri ile bir araya geldik, sektörlerimizin geleceğini şekillendirecek başlıklarda önemli fikir alışverişinde bulunduk. Cumhuriyetimizin gelecek yüzyılında iş dünyasına ışık tutan bu anlamlı organizasyon için Vizyon 100 platformu ailesine ve etkinlikte yer alan değerli katılımcılara teşekkürlerizi sunuyoruz.” dedi.