Üçge Bahar Turnuvası Şampiyonları Belli Oldu

Üçge’ nin kurum içi çalışanlarına yönelik her yıl geleneksel olarak düzenlediği Üçge Bahar Turnuvaları sonlandı. Voleybol, Amerikan Bilardo, Üç Top Bilardo, Masa Tenisi ve Tavla kategorilerini kapsayan turnuva süresince sportif rekabet, heyecan ve eğlence bir arada yaşandı.

Voleybol Turnuvası’nın bu yılki şampiyonu Elektrik Montaj Takımı oldu. Lojistik Montaj Bölümü’nden Ahmet Okuş, Cengiz Aydın, Recep Sevim, Hakan Şentürk,Taner Çelik,Emre Vardar, Sevkiyat Bölümünden Sedat Aydın, Kalite Güvence Bölümü’nden Fatih Akartuna, Ahşap Bölümünden Yavuz Şencan ve Emrah Mahmur’un yer aldığı şampiyon takımın kupasını, Eurometall Genel Yönetmeni Oğuz Vardar takdim etti.

Amerikan Bilardo ve Üç Top Bilardo şampiyonu olan Mali ve İdari İşler Bölümü Genel Muhasebe Uzmanı Ramadan Yılmazve Masa Tenisi şampiyonu olan İnsan Kaynakları Uzmanı Barış Aras’ a kupalarını İcra Kurulu Üyesi Seçkin Yüksel takdim etti.

Tavla Turnuvası’nın şampiyonu, Tel Bölümü Tim Lideri Taner Acar oldu. Taner Acar’a plaketini Halkla İlişkiler Yöneticisi Sevgi Yalçın takdim etti.

Üçge Mali ve İdari İşler Yönetmeni Seçkin Yüksel turnuva sonunda yaptığı açıklamada “Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz Üçge Bahar Turnuvaları, keyifli vakit geçirdiğimiz ve aynı zamanda birlik ve beraberliğimizi güçlendiren bir organizasyon. Şampiyonlarımızı kutluyor, turnuvaya katılan tüm çalışma arkadaşlarımıza da teşekkür ediyoruz” dedi.