ÜÇGE ÇALIŞANLARINDAN ANLAMLI KAMPANYA

Mağaza ekipmanları ve depo raf sistemleri alanında dünyanın sayılı markaları arasında yer alan ÜÇGE firmasının çalışanları, Bursa Dr. Ayten Bozkaya İlkokulu Erkan Öztürk Kütüphanesi için kitap bağışı kampanyası düzenledi. Kampanya kapsamında toplanan 300’ü aşkın kitap öğrencilerle buluşturuldu.

ÜÇGE Mağaza Ekipmanları Ahşap Planlama Uzmanı Nermin Aydın’ın önderliğinde “Saklama, Bağışla, Paylaş” sloganı ile yürütülen, okul kütüphanesini daha fazla kitapla zenginleştirmek ve çocukları daha fazla kitapla buluşturabilmek amacıyla düzenlenen kampanyada toplanan kitaplar okula teslim edildi. ÜÇGE İnsan Kaynakları Uzmanı Münevver Candere ve ÜÇGE Ahşap Planlama Uzmanı Nermin Aydın gerçekleştirdikleri ziyarette Dr. Ayten Bozkaya İlkokulu Okul Müdiresi Bilge Akpınar ve 3-H Sınıfı Öğretmeni İbrahim Kılıçarslan ile bir araya gelerek toplanan kitapları minik okurlarına teslim ettiler.

Okul Müdiresi Bilge Akpınar yaptığı açıklamada “ Bu duyarlı davranışı için sevgili ÜÇGE Ailesine teşekkür ederiz. Kitapların hayatımızda ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve bu farkındalığı çocuklarımıza da aşılamaya çalışıyoruz. Bu anlamda kütüphanemize bağışlanan kıymetli kitaplar bizim ve çocuklarımız için çok güzel çok anlamlı bir hediye oldu. Okulumuz ve öğrencilerimiz adına tekrar teşekkür ederim” dedi.