ÜÇGE GRUP WIN Fuarı’nda

Türkiye ve Avrasya’nın en önemli imalat endüstrisi ve lojistik fuarı olan WIN EURASIA Automation Fuarı 17-20 Mart 2016 tarihleri arasında TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlendi. Son teknoloji üretim sistemlerini bir araya getiren fuarda, Üçge Grup firmaları da inovatif ürünleriyle yer aldı.

Depo raf sistemleri sektörünün en inovatif ve tecrübeli isimlerinden biri olan Üçge Depo Raf Sistemleri AŞ., 12. hall E 165 ’de yer aldığı ve Autopal Sistem, Mobil Rack Sistem, Mobil Arşiv, Dikey Depolama Sistemi ve AS/RS Miniload Otomatik Depo Raf Sistemlerinin sergilendiği standı ilgi odağı oldu. Yenilikçi Depo Çözümleri konusunda, kendini her geçen gün geliştiren Üçge DRS, Ar-Ge çözümleri ile ithalatı minimuma indirirken, TÜBİTAK destekli pek çok projeyi yürütüyor.

2010 yılından bu yana her geçen gün genişleyen ürün yelpazesi ile perakende, sanayi, depo ve lojistik, horeca, ofis ve daha pek çok sektöre hizmet veren Türkiye’nin en renkli ekipman tedarikçisi Eurometall ise misafirlerini 12. hall E 160 B’de ağırladı. Yurt içi ve yurt dışı üretim merkezleri, ithal ürün distirbütörlükleri, yurt içi ve yurt dışı bayi ve distribütörlük ağı ve 15.000 m2 lojistik merkezi ile bir çok üründe stoktan hızlı teslim yapabilen Eurometall fuarın ruhuna uygun olarak taşıma lojistik araçları ile fuarda yer aldı.

17 Mart günü başlayan fuar, 4 gün boyunca, Otomasyon Eurasia (Otomasyon), Electrotech Eurasia (Elektrik ve Elektronik), Hydraulic & Pneumatic Eurasia (Hidrolik Pnömatik) ve Materials Handling Eurasia (Elleçleme, İç Lojistik) fuarları kapsamında geleceğin fabrikalarına yönelik doğru çözümlere ulaşmak isteyen ziyaretçileri ağırladı.

Fuarda, ABD, Almanya, Avusturya, Brezilya , Çin, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Finlandiya, Fransa , Güney Afrika ,Güney Kore, Hindistan, Hollanda, Japonya, İngiltere, İran, İrlanda, İsviçre ,İsveç, İspanya, İtalya, Pakistan , Romanya , Tayvan , Türkiye olmak üzere 25 ülkeden 1556 firma yer aldı.