pazarlama satış toplantısı

ÜÇGE PAZARLAMA SATIŞ TOPLANTISI BURSA’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Mağaza Ekipmanları ve Raf Sistemleri üreticisi ÜÇGE’ nin 2017 yılı değerlendirmesi ve 2018 yılı hedeflerini içeren pazarlama satış toplantısında, yeni yatırımların hız kesmeden devam edeceğinin, yeni pazarlar ve yeni ürünler ile perakendede büyük ses getireceğinin sinyali verildi.

ÜÇGE, 2018 yılının ilk pazarlama satış toplantısını Bursa BOSB ana fabrikasında gerçekleştirdi. İki günlük toplantının ilk gününde pazarlama satış ekibi 2017 yılı faaliyet raporlarını aktardı ve perakende sektöründe gerçekleşen gelişmeler değerlendirildi. Toplantının ikinci gününde ise 2018 genel satış politikası, yeni üretim teknikleri ve tasarım çalışmalarının yanı sıra ÜÇGE’ nin 2018 yılı strateji ve hedefleri hakkında bilgi verildi.

Toplantı sonunda bilgi aktaran ÜÇGE Mağaza Ekipmanları A.Ş. Genel Yönetmeni Esra Güven; “2017’de hedeflerimize ulaştık. Bu yıl dünya pazarında daha fazla ülkede ÜÇGE ürünleri ile yer almak ve özellikle Avrupa pazarını daha da güçlendirmeyi hedefliyoruz.”dedi.

2018’in ÜÇGE için yatırımların devam edeceği ve perakendeye müşteri ve teknoloji odaklı pek çok önemli projenin sunulacağı bir yıl olacağının altını çizen Güven; “Perakende sektörüne yönelik mağaza ekipmanları ve raf sistemleri alanında yeni ürünlerimizi de bu yıl içinde perakendeye sunacağız. Üretim ve yatırım planlamalarımızda mutlaka iş güvenliği ve çevre konularındaki duyarlılığımızı da eşzamanlı olarak sürdürüyoruz. Geçen yıl temellerini attığımız Almanya yapılanmamız da bu yıl daha etkin olacak, Avrupa’daki mevcut pazarımızı daha fazla geliştirecek projeleri hayata geçireceğiz.” dedi.