ÜÇGE Yenilikçi Markalar Zirvesi Sponsoru

ÜÇGE Yenilikçi Markalar Zirvesi Sponsoru

Eduplus’un her yıl geleneksel olarak düzenlediği “Yenilikçi Markalar Zirvesi” bu yıl da katılımcılarına yepyeni bir içerik ve benzersiz bir deneyim sunmaya hazırlanıyor. Üçge’nin de sponsorları arasında olduğu zirve, dünyanın birçok noktasından pazarlama otoritelerini, yöneticilerini ve işletme sahiplerini 10 Nisan 2014 tarihinde İstanbul’da bir araya getirecek.

Yenilikçi Markalar Zirvesi’nde Türkiye’nin ve dünyanın en önemli şirketlerinin üst düzey yöneticileri, pazarlama ve marka alanında kitapları bulunan otoriteler ve akademisyenlerden oluşan otuzu aşkın konuşmacı, onlarca oturum ve önemli konular yer alacak.

Bu büyük buluşma için Amerika, İngiltere, Güney Afrika ve daha birçok ülkenin pazarlama otoriteleri, global yöneticileri ve işletme sahipleri 10 Nisan 2014 tarihinde İstanbul’da bir araya gelecek. Katılımcılar Yenilikçi Markalar Zirvesi’ne katılarak yeni trendleri, teknikleri ve uygulamaları dünyaca ünlü gurulardan dinleyecek; yönetim becerilerini geliştirecek ve rakiplerinden önde olmanın sırlarını öğrenecekler. Ayrıca zirvede iş dünyası profesyonellerinden oluşan zirve katılımcılarıyla tanışma, iş dünyasında bağlantılarını güçlendirme fırsatını yakalayacaklar.