ÜÇGE’de Solidworks Eğitimi

Üretim teknolojisini sürekli geliştiren ve sektöründe bu alanda da öncü olan Üçge, üretim uygulamalarındaki yenilikleri eğitimlerle perçinliyor. Bu kapsamda geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen “solid eğitimi” ile bu uygulamanın incelikleri aktarıldı.

Üçge Butik Üretim Yöneticisi Taner Güler eğitimle ilgili yaptığı açıklamada “Üçge’de solid (Polymethyl Methacrylate malzeme) ürünlerin uygulamasını dışarıda yaptırıyorduk. Artık Üçge bünyesinde gerçekleştirilen bu uygulamanın en sağlıklı şekilde hayata geçirilmesi için satış, metot ve üretim bölümlerimizin katılımıyla bir eğitim gerçekleştirdik. Eğitim Corian imalatı ve özellikleri ile ilgili oldu. Corian’la ilgili standart uygulamaların dışında yapılabilecek uygulamalar aktarıldı. Uygulamada karşılaşılabilecek sorunlar üzerinde örneklerle ve soru-cevap şeklinde açıklamalarda bulunuldu” dedi.

Eğitim sonunda solid eğitimini veren Du Pont Marmara Bölge Müdürü İnşaat Mühendisi ve Makine Mühendisi Gökhan Arslan’a Üçge Butik Üretim Yöneticisi Taner Güler teşekkür plaketi sundu.