TAİDER Ziyareti

ÜÇGE, TAİDER Kuzey Yıldızı Sürdürülebilirlik Programı’nda

ÜÇGE Grup Şirketleri olarak sürdürülebilirlik adımlarımızı daha da güçlendirmek için TAİDER Kuzey Yıldızı Sürdürülebilirlik Programı’na dahil olduk.

ÜÇGE Group Companies President Esra Güven, ÜÇGE Store Equipment Factory Director Taner Güler, ÜÇGE Group Companies HR Director Seda Nur Akcan İncir, Corporate Communications Manager Sevgi Yalçın, AKUT Bursa Team Leader Abdullah Nişancıoğlu and AKUT Bursa Team Project and Fundraising Department Officer Türker Kuş were present during the protocol signing.

Kuzey Yıldızı Aile Şirketlerinde Sürdürülebilirlik Programı; sürdürülebilirlik yaklaşımını benimseyerek bu alanda çalışmalar yapan, çalışanlar, çevre, toplum ve gelecek nesiller açısından fark yaratarak ülke ekonomisine değer katan aile işletmelerinin teşvik edilmesini amaçlıyor.

ÜÇGE Grup Şirketleri Başkanı Esra GÜVEN’ in ev sahipliğinde, TAİDER Kuzey Yıldızı Aile Şirketlerinde Sürdürülebilirlik Programı Değerlendirici Ekip Lideri Eda ÇETİNTAŞ (Yeşilova Holding) ile Değerlendirici Ekip Üyeleri Hatice UĞUR (BETA TEA) ve Esra KARAKUŞ’ u (KalDer) Bursa Işıktepe OSB merkezimizde ağırladık. İki gün süren programda ÜÇGE’ nin sürdürülebilirlik çalışmaları değerlendirildi ve sürdürülebilirlik alanındaki çalışmaları daha da geniş bir perspektifle ileriye taşıyacak, yol haritası için önemli adımlar atıldı.

TAİDER ZİYARETİ-1